2022. November 29., Tuesday
Ma: Taksony, Ilma Holnap: András, Andor
Cikkek
Keresés
Vissza
Karácsonyi ünnepség
Hír

Iskolánk karácsonyi ünnepségét ebben az évben december 21-én az aulában tartottuk. 

A második osztály csodaszép műsorral készült, mely megidézte az adventi és a karácsonyi várakozás hangulatát. A zeneiskolások hangszeres műsorral emelték az ünnepség fényét. Palotainé Papp Éva, iskolánk igazgatója köszöntötte az ünneplőket, szólt a régmúlt karácsonyok hangulatáról, az ajándékozás öröméről, a karácsonyi csodáról.

Az ünnepség után tanulóink a karácsonyi ünnepkörrel ismerkedtek játékos feladatok formájában: szükségük volt a kreativitásukra, a karácsonyról eddig gyűjtött  ismereteikre, ügyességükre. Mindenki győztes volt, hiszen délben örömmel osztottuk el a szülőktől kapott édességeket, majd jókívánságok kíséretében indultunk a téli szünetre.


2017. January 09., 19:39
Vissza
Eseménynaptár
Mikulás-nap
Helyszín: Iskola
Kapcsolat: Maninger Mariann, Pordán Jánosné
Pályaválasztási szülői értekezlet
Helyszín: Iskola
Kapcsolat: Maninger Mariann
Adventi készülődés
Helyszín: Az iskola aulája
Kapcsolat: Maninger Mariann, Pordán Jánosné
Falukarácsony
Helyszín: Faluház
Kapcsolat: Mondics Natália
Iskolai karácsonyi ünnepély
Helyszín: Az iskola aulája
Kapcsolat: Mondics Natália

Elérhetőségeink

Szákszendi Öveges József Általános Iskola

Szákszend, Száki utca 95.
+36 (34) 371-515
pappevamedia@gmail.com

A honlap tartalmáért felelős vezető:
Palotainé Papp Éva
igazgató

A honlap tartalmát szerkeszti:
Palotainé Papp Éva
pappevamedia@gmail.com