2021. March 9., Tuesday
Ma: Franciska, Fanni Holnap: Ildikó, Emil
Összetett keresés
  • Lap
  • Cikk
  • Esemény
  • Fotótár
  • Videótár
Találatok száma: 433 db
2021. March 08., Monday
2021. February 21., Sunday
2021. February 21., Sunday
2021. January 07., Thursday
2021. March 08., Monday
2021. February 19., Friday
2021. February 15., Monday
2021. February 11., Thursday
2021. January 14., Thursday
2020. December 18., Friday
2020. December 06., Sunday
2020. December 04., Friday
2020. November 30., Monday
2020. October 28., Wednesday
2020. October 22., Thursday
2020. October 22., Thursday
2020. November 06., Friday
2020. November 02., Monday
2020. October 22., Thursday
2020. October 19., Monday
2020. October 14., Wednesday
2020. October 09., Friday
2020. October 07., Wednesday
Eseménynaptár
Iskolanyitogató
Helyszín: Iskola
Kapcsolat: Palotainé Papp Éva

Elérhetőségeink

Szákszendi Öveges József Általános Iskola

Szákszend, Száki utca 95.
+36 (34) 371-515
pappevamedia@gmail.com

A honlap tartalmáért felelős vezető:
Palotainé Papp Éva
igazgató

A honlap tartalmát szerkeszti:
Palotainé Papp Éva
pappevamedia@gmail.com