2019. October 14., Monday 22.5 °C
Ma: Helén, Domokos Holnap: Teréz, Tekla
Cikkek
Keresés
Vissza
2019. év cikkei
2019. October 03., Thursday
2019. September 25., Wednesday
2019. September 05., Thursday
2019. August 28., Wednesday
2019. July 03., Wednesday
2019. June 16., Sunday
2019. June 03., Monday
2019. June 03., Monday
2019. May 23., Thursday
2019. May 21., Tuesday
2019. May 03., Friday
2019. April 20., Saturday
2019. April 13., Saturday
2019. April 13., Saturday
2019. April 13., Saturday
2019. April 03., Wednesday
2019. March 29., Friday
Találatok száma: 41 db
Vissza
Eseménynaptár

Elérhetőségeink

Szákszendi Öveges József Általános Iskola

Szákszend, Száki utca 95.
+36 (34) 371-515
pappevamedia@gmail.com

A honlap tartalmáért felelős vezető:
Palotainé Papp Éva
igazgató

A honlap tartalmát szerkeszti:
Palotainé Papp Éva
pappevamedia@gmail.com