2020. July 16., Thursday 13.7 °C
Ma: Valter, Irma Holnap: Endre, Elek
Cikkek
Keresés
Vissza
2020. év cikkei
Nyári ügyelet az iskolában
2020. July 01., Wednesday
2020. June 28., Sunday
2020. June 22., Monday
2020. June 20., Saturday
2020. June 14., Sunday
2020. May 13., Wednesday
2020. April 08., Wednesday
2020. April 07., Tuesday
2020. April 02., Thursday
2020. April 01., Wednesday
2020. March 31., Tuesday
2020. March 15., Sunday
2020. February 23., Sunday
2020. February 18., Tuesday
2020. January 10., Friday
Találatok száma: 15 db
Vissza
Eseménynaptár

Elérhetőségeink

Szákszendi Öveges József Általános Iskola

Szákszend, Száki utca 95.
+36 (34) 371-515
pappevamedia@gmail.com

A honlap tartalmáért felelős vezető:
Palotainé Papp Éva
igazgató

A honlap tartalmát szerkeszti:
Palotainé Papp Éva
pappevamedia@gmail.com