2023. December 7., Thursday
Ma: Ambrus, Ambrózia Holnap: Mária, Emőke
Cikkek
Keresés
Vissza
Diáksportnap
Hír

2022. szeptember 30-án iskolánkban sportnapot tartottunk.

Terveim között szerepelt, hogy próbáljuk meg csapatépítő jelleggel összeállítani a feladatokat. Az iskola hét osztályát felosztottuk úgy, hogy minden csapatban legyen minden korosztalyból tanuló. Így összesen 8 csapat 10 fővel indult el a csapatversenyben. A csapatok elnevezték magukat.

Sok ügyességi feladatot kellett végre hajtani: volt itt gördeszkán gurulás, gólya viszi a fiát, karikában futás… Ezeket a feladatokat boldogan, nevetve hajtottak végre a gyerekek és a pedagógusok. Végül pontoztuk a csapatokat, és a legtöbb pontot gyűjtött csapatokat rangsoroltuk.

Reméljük a jövőben is tudjuk folytatni, ill. hagyományként megőrizni a sportnapot az iskolánkban!

Szöveg: Kiss László

Fotó: Sebestyén Lajos


2022. October 17., 20:37
Vissza
Eseménynaptár
Adventi készülődés
Helyszín: Iskola
Kapcsolat: Pordán Jánosné, Palotai Eszter
Falukarácsony
Helyszín: Faluház
Kapcsolat: Pordán Jánosné
Iskolai karácsonyi ünnepély
Helyszín: Az iskola aulája
Kapcsolat: Pordán Jánosné

Elérhetőségeink

Szákszendi Öveges József Általános Iskola

Szákszend, Száki utca 95.
+36 (34) 371-515
pappevamedia@gmail.com

A honlap tartalmáért felelős vezető:
Palotainé Papp Éva
igazgató

A honlap tartalmát szerkeszti:
Palotainé Papp Éva
pappevamedia@gmail.com