2022. November 29., Tuesday
Ma: Taksony, Ilma Holnap: András, Andor
Cikkek
Keresés
Vissza
Pénz7
Hír

Iskolánkban ebben a tanévben is megvalósult a Pénz7 rendezvénysorozat. A témahét fő célja a fiatalok pénzügyi és vállalkozói tudatosságának fejlesztése, a pénzügyi kultúra játékos, élmény alapú megismertetése, és főként a gyakorlati tudás elmélyítése.

Az osztályfőnöki, rajz, technika órákon az egyes korosztályok sajátosságait figyelembe véve, manuális tevékenységre építve, főképp kooperatív csoportmunka keretében adtuk át tanulóinknak  ezeket az ismereteket. A témahét „Okosan a befektetésekről” témája kapcsolódott a matematika órákon megismerhető gondolkodásmódhoz, és felhasználta a tanulók ismereteit. Tapasztalataink szerint valamennyi évfolyamon hasznos új ismereteket szereztek a gyerekek, melyek segítenek nekik abban, hogyan tudnak ésszerűbben gazdálkodni, okosabb pénzügyi megoldásokat keresni.

2019. March 22., 11:32
Vissza
Eseménynaptár
Mikulás-nap
Helyszín: Iskola
Kapcsolat: Maninger Mariann, Pordán Jánosné
Pályaválasztási szülői értekezlet
Helyszín: Iskola
Kapcsolat: Maninger Mariann
Adventi készülődés
Helyszín: Az iskola aulája
Kapcsolat: Maninger Mariann, Pordán Jánosné
Falukarácsony
Helyszín: Faluház
Kapcsolat: Mondics Natália
Iskolai karácsonyi ünnepély
Helyszín: Az iskola aulája
Kapcsolat: Mondics Natália

Elérhetőségeink

Szákszendi Öveges József Általános Iskola

Szákszend, Száki utca 95.
+36 (34) 371-515
pappevamedia@gmail.com

A honlap tartalmáért felelős vezető:
Palotainé Papp Éva
igazgató

A honlap tartalmát szerkeszti:
Palotainé Papp Éva
pappevamedia@gmail.com