2022. November 29., Tuesday
Ma: Taksony, Ilma Holnap: András, Andor
Cikkek
Keresés
Vissza
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Hír

A MATEGYE Alapítvány (Matematikában Tehetséges Gyermekekért Alapítvány) 30. éve rendezi meg minden év februárjában a Zrínyi Ilona Matematikaversenyt, melyen tanulóink is rendszeresen részt vesznek. A verseny népszerűsége mai napig töretlen és rengeteg diákot megmozgat.

Komárom-Esztergom megyében az idén is közel 2000 tanuló jelentkezett a versenyre. Az eredményhirdetésre március 1-én Tatán a Kőkúti Általános Iskolában került sor. Nagy örömünkre Tóth Mihály, iskolánk 6. osztályos tanulója kimagasló teljesítményével az előkelő második helyet szerezte meg. Gratulálunk eredményéhez!


2019. March 01., 17:54
Vissza
Eseménynaptár
Mikulás-nap
Helyszín: Iskola
Kapcsolat: Maninger Mariann, Pordán Jánosné
Pályaválasztási szülői értekezlet
Helyszín: Iskola
Kapcsolat: Maninger Mariann
Adventi készülődés
Helyszín: Az iskola aulája
Kapcsolat: Maninger Mariann, Pordán Jánosné
Falukarácsony
Helyszín: Faluház
Kapcsolat: Mondics Natália
Iskolai karácsonyi ünnepély
Helyszín: Az iskola aulája
Kapcsolat: Mondics Natália

Elérhetőségeink

Szákszendi Öveges József Általános Iskola

Szákszend, Száki utca 95.
+36 (34) 371-515
pappevamedia@gmail.com

A honlap tartalmáért felelős vezető:
Palotainé Papp Éva
igazgató

A honlap tartalmát szerkeszti:
Palotainé Papp Éva
pappevamedia@gmail.com