2023. December 7., Thursday
Ma: Ambrus, Ambrózia Holnap: Mária, Emőke
Cikkek
Keresés
Vissza
Beszámoló az ÖKO-hét programjairól - alsó tagozat
Hír

Az idei tanévben is érdekes és egyben szórakoztató programokkal telt az ÖKO-hét. 

Az alsós tanulókat hétfőn Lőrincz József és Gyurcsik József fogadta. A gyerekek lovagolhattak, nyuszit simogathattak és különleges madarakat nézhettek meg. Kedden a nagyigmándi tűzoltók látogattak el iskolánkba. Bemutatták a tűzoltóautó felszereltségét, majd egy igazi tűzoltásnak is szemtanúi lehettünk, sőt, a legbátrabbak ezt ki is próbálhatták. Szerdán Bábolnán kirándultunk. A mentőállomáson tett látogatás nagyon hasznos volt: megtanultuk, hogyan kell segíteni bajba került embertársainkon. Ezt követően egy kellemes őszi sétát tettünk az arborétumban. Csütörtökön megtekintettük a tűzről készült rajzpályázat alkotásait, "tüzes" kísérleteket láthattak a gyerekek, énekeltünk a tűzről, majd a hagyományos "minimaratont" teljesítettük, ki futva, ki egy frissítő séta formájában. A testmozgás után finom gyümölcsökkel töltöttük fel vitaminraktárainkat. Pénteken, az Öveges-napon iskolánk fennállásának 55. évfordulóját ünnepeltük. Tartalmas, élményekben gazdag hetet zártunk.

2017. November 13., 23:17
Vissza
Eseménynaptár
Adventi készülődés
Helyszín: Iskola
Kapcsolat: Pordán Jánosné, Palotai Eszter
Falukarácsony
Helyszín: Faluház
Kapcsolat: Pordán Jánosné
Iskolai karácsonyi ünnepély
Helyszín: Az iskola aulája
Kapcsolat: Pordán Jánosné

Elérhetőségeink

Szákszendi Öveges József Általános Iskola

Szákszend, Száki utca 95.
+36 (34) 371-515
pappevamedia@gmail.com

A honlap tartalmáért felelős vezető:
Palotainé Papp Éva
igazgató

A honlap tartalmát szerkeszti:
Palotainé Papp Éva
pappevamedia@gmail.com